Traineer 2023 - 2025
Mathilde Blanche Setnes
Bergen
Master i Havbruk, sivilingeniør ved Universitetet i Bergen (2020-2023) og har en Bachelor i Biologi (2017-2020)
Trainee hos Kontali
Jon Walderhaug
Sivilingeniør i Energi & Miljø med fordypning i elektriske kraftsystemer, NTNU.
Trainee i Mellom, jobber med nettforvaltning og planlegging av nett.
Traineer 2022 - 2024
Helene Haugland
fra Askøy
Årsstudium i samfunnsøkonomi ved UiB 2021-2022, samt en Master of Philosophy in Theory and Practice of Human Rights ved UiO 2018-2020.
Bachelorgrad i internasjonale studier med historie ved Høgskolen i Innlandet 2015-2018
Trainee Møre og Romsdal Fylkeskommune
Emilie Grimnes
fra Valdres
Master i logistikk, siviløkonom ved HiM 2020-2022 og en Bachelor i økonomi og administrasjon ved HiM 2018-2020, samt
Bachelor i engelsk ved NTNU 2016-2018.
Trainee hos OKEA
Synne Megaard
fra Averøy i Møre og Romsdal
Master i statsvitenskap med lektorutdanning
NTNU
Trainee Møre og Romsdal Fylkeskommune
2021–2023
Linn Alvsvåg
Lucas Francois
Magnus Kongshaug Johannessen
Maren Jünge Husby
Martin Nord Flote
Olav Fransson Drangeid
2020–2022
Signe Eva Helmersen
Marthe Furnes Myhre
Vebjørn Heimland Henni
Edwin Mutama Murungi
2019–2021
Ane Mogren
Camilla Husby Ludviksen
Hanne Elise Vikene Nedal
Ole Marius Stubø
2018–2020
Elina Garberg Bjerkestrand
Kine Iselilja Gyldenskog
Rita Nerland
Gabriel Nygård
Ask Kvernberg Saastad
Christanse Reitan Yttervik
2017–2019
Fride Bae
Erlend Bilsbak
Nicoline Ibsen-Børnick
Mats Joakim Grindheim
Haavard Haugse
Rikke Maria Strand Ipsen
Benedicte Randers
Sanna Eriksson Ryg
2016–2018
Madeleine Hauge Hide
Inger Johnsen
Ragnhild Nautnes
Mari Mørkeset Sandbak
Sunniva Hellandsvik Ødegård
2015–2017
Anja Sletten
Henriette Sandnes
Jon Gudmund G. Gunnarsson
Idunn Eide Sanden
Silje Elise Grevsnes
Merete Sjøvang Maurset
Marie Aune Damlie
2014–2016
Jon Bolstad
Ingrid Walstad Larsen
Per Kristian Leikanger
Siri Hofstad Trapnes
2013–2015
Ida Ørjansen Heggem
Asle Andre Orseth
Line Nes Jordahl
Marielle Kongestøl
Cecilia Lillthors
Inger Line Hammerøy
2012–2014
Eirin Vinje Sekkesæter
Hege Kristin Hovde
Marcus Dons
Torill Fladvad
Vahid Abdollahi
Vibeke Thomassen Nilsson
2011–2013
Anne Katrine Gulli
Håvard Paulsen
Martin Johansen
Reno Hansen
Sigfrid Tangen
2010–2012
Signe Sefland
Magnus F. Groven
Live Maria Larsen
Nina Skaugvoll
Ina Cathrine Godø
2009–2011
Alice Bergfall
Trond Simonsen
Trine Daae Gorseth
Andre Gjørven
2008–2010
Thomas James Williams
Anna Elise Hjertvik
Tomas Stroop Donnelly
Oddvar Åmodt
Therese Eikrem
Olav Magne Dønnem
2007–2009
Kristian Hansen Juvik
Per Idar Langaune
Toril Skram
Olav Egil Hoem
Kari Hoff Molvik
William Storvik
Ingvild D. Sæther
Ragnar Rønning
2006–2008
Tom Roar Birkelund
Silje Melbye
Yngve Kruse
Eigunn Stav Sætre